اخذ مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری خراسان | آفرینش سیستم های پویا

  • تاریخ : مه 04, 2015
  • توسط : ادمین
  اخذ مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری خراسان

  اخذ مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری خراسان

  مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری خراسان

  مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری خراسان

  شرکت آفرینش سیستم های پویا موفق به اخذ مجوز واحد فناور با ایده محوری کنترل و مانیتورینگ بی سیم از پارک علم و فناوری خراسان گردید.

  پارک علم و فناوری خراسان :

  یکی از بزرگترین و اولین پارک های تاسیس شده در ایران است که در شهریور ماه 1381 با تکیه بر تجارب ارزشمند به دست آمده طی 22 سال فعالیت تحقیقاتی در زمینه ایجاد و گسترش فناوری ملی و فراهم شدن زیرساخت های مناسب با مصوبه شورای گسترش آموزش عالی فعالیت اجرایی خود را در زمینی به وسعت 40 هکتار در شهر مشهد و در جوار شهرک صنعتی توس آغاز نمود.

  رسالت راهبردی پارک علم و فناوری خراسان افزایش ثروت در جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش قدرت رقابت در میان شرکت ها و موسساتی است که بر پایه علم و دانش در محیط پارک فعالیت می نمایند. برای نیل به این هدف پارک علم و فناوری خراسان ماموریت دارد با ایجاد انگیزش و مدیریت جریان دانش و فناوری در میان دانشگاه ها، مراکز تحقیق و توسعه و بخش خصوصی، ایجاد و رشد شرکت های نوآور را از طریق مراکز رشد (انکوباتورها) و نیز ایجاد موسسات نو از درون موسسات باسابقه را تسهیل نماید.

  ثبت نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آفرینش سیستم های پویا
این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم.این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیماین متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم
آفرینش سیستم های پویا
با عضویت در خبرنامه ما،از جدیدتریت اخبار شرکت با خبر شوید
اطلاعات شما در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت
ARE YOU READY? GET IT NOW!