شرکت در هفدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری | آفرینش سیستم های پویا

  • تاریخ : فوریه 26, 2017
  • توسط : ادمین
  • نظرات: 0
  نمایشگاه هفته پژوهش مشهدهفته پژوهش 1395

  شرکت در هفدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

  این نمایشگاه که با مشارکت سازمان پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار شد شرکت آفرینش سیستم با ارائه سامانه های هشدار دهنده،تله متری و کنترل از راه دور مفتخر به دریافت تقدیرنامه از سوی شهرداری مشهد گردید.

  همچنین استاندار خراسان رضوی در مراسم پایانی جشنواره و نمایشگاه پژوهش و پایان جشنواره و نمایشگاه هفته پژوهش خراسان رضویفناوری خراسان رضوی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهدبا اشاره به موفقیت آمیز بودن نمایشگاه پژوهش و فناوری در استان گفت:

  برگزاری این نمایشگاه در سه سال اخیر فرصت تمرینی برای فعالان دانشگاهی، صنعتی و دستگاه های اجرایی بوده  است تا در رویداد فرهنگی مشهد 2017این نمایشگاه را در کشورهای جهان اسلام برگزار کنند.

  علیرضا رشیدیان افزود: مشهد دارای ظرفیت علمی تاریخی، حوزوی و دانشگاهی بالایی است که با پیشینه علمی و ظرفیت های بالای پژوهشی خود می تواند بین کشورهای اسلامی صاحب نام شود.

  او با بیان اینکه اتکا به بودجه های دولتی در حوزه پژوهش نمی تواند نیازهای این بخش را فراهم کند، افزود: وقف می تواند پشتوانه پایداری برای تامین منابع مالی حوزه پژوهش و فناوری باشد.

  دبیر ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری خراسان رضوی نیز در این مراسم استقبال و کیفیت برگزاری هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در این نمایشگاه از 15طرح فناورانه جدید که به همت شرکت های دانش بنیان طراحی و اجرا شده بود، رونمایی شد .

  دکتر عباس شیخ الاسلامی : نقش پژوهش در رونق اقتصادی کشور را بسیار با اهمیت دانست و افزود: همکاری علمی و انعقاد قرار داد های پژوهشی بین دانشگاه ها و سازمان ها و نهاد های مختلف از دستاورد های این جشنواره است.

  حسن علم الهدایی رئیس پارک و علم و فن آوری خراسان رضوی هم در این مراسم گفت: حدود 150شرکت دانش بنیان در استان فعال است و توجه به نوآوری ، رونق کسب و کار های کوچک و مردمی کردن پژوهش اقتصاد را مقاوم و پویا می کند.

  هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی به همراه نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی از 14 تا 17 آذر (1395)در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد دایر بود.

  در این نمایشگاه مراکز علمی ، پژوهشی و دانشگاهی استان دستاورد های پژوهشی خود را در قالب 200 غرفه و در فضایی بیش از شش هزار متر مربع به نمایش گذاشتند.

  در این مراسم که با حضور بیش از 100 نفر از مسوولان و مدیران استان پژوهشگران و محققان مراکز علمی و پژوهشی برگزارشد از 600نفر از محققان و پژوهشگران برتر استان و غرفه داران برگزیده تجلیل شد.

  ثبت نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آفرینش سیستم های پویا
این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم.این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم این متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیماین متن تست برای توضیحات پاپ آپ است .بنابراین ما آن را تکرار میکنیم
آفرینش سیستم های پویا
با عضویت در خبرنامه ما،از جدیدتریت اخبار شرکت با خبر شوید
اطلاعات شما در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت
ARE YOU READY? GET IT NOW!